Gazy pieprzowe obronne - żelowe i stożek chmury, akcesoria do
samoobrony, ultradźwiękowe odstraszacze : psów, kotów, kun, mysz, szczurów i innych zwierząt, czujniki,
szafy i sejfy na broń, bezpieczne torby i portfele - sklep Antybandyta.pl
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Samoobrona » Gazy pieprzowe » Gaz pieprzowy RSG-3 Curds Police 60ml
Reklama
 • stop podróbkom
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Hity sklepowe
1234
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Ankieta

Czy w związku z obecną sytuacją w UE, powinno sie ułatwić Polakom dostęp do broni?

 • Tak
 • Nie
 • Nie mam zdania

Opinie o produktach
gaz pieprzowy RSG 3/2000gaz pieprzowy RSG3gaz pieprzowy RSG 3gaz obronny RSG 3gaz pieprzowy RSG-3gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz łzawiący RSG-3/2000gaz obezwładniający RSG 3gaz pieprzowy RSG 3gaz pieprzowy RSG 3
gaz pieprzowy RSG 3/2000gaz pieprzowy RSG3gaz pieprzowy RSG 3gaz obronny RSG 3gaz pieprzowy RSG-3gaz pieprzowy RSG-3/2000gaz łzawiący RSG-3/2000gaz obezwładniający RSG 3gaz pieprzowy RSG 3gaz pieprzowy RSG 3

Gaz pieprzowy RSG-3 Curds Police 60ml

IDC SYSTEMS AG
Średnia ocena (4.9/5):
Średnia ocena 4.9/5
(głosów 29)
838 osób kupiło 1093 produkty

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 9,90 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:InPost Paczkomaty 24/7 - 12,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 9,90 zł
Kurier DPD - 13,50 zł
Odbiór osobisty w sklepie - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Fabrycznie nowy

Pojemność: 60 ml

Ocena eksperta: 10/10

Cena: 75,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • ABC gazów pieprzowych
 • Akcesoria (1)
 • Recenzje produktu (29)

Gazy pieprzowe RSG 3/2000 to profesjonalne ręczne miotacze gazu pieprzowego w żelu. Gaz pieprzowy RSG 3/2000 dopuszczony jest na rynek cywilny tylko na terenie RP. 
 

gaz pieprzowy rsg-3altWielokrotnie klienci pytają nas, który gaz w naszej ofercie jest najmocniejszy. W naszej ofercie są 3 gazy, które możemy szczególnie polecić. Są to:

Antybandyta Terminator 3.0
RSG-3/2000
Fox Labs Mean GreenSkuteczny gaz obrony

Profesjonalny gaz pieprzowy RSG 3/2000 jest nowoczesnym RMG (Ręcznym Miotaczem Gazu) służącym do samoobrony. Został on skonstruowany przy współpracy międzynarodowych organów bezpieczeństwa i jednostek Policji, wypełniając wszystkie najważniejsze wskazane przez te służby kryteria taktyczne i zasady bezpiecznego użytkowania.

Kształt obudowy miotacza został tak skonstruowany, aby w ekstremalnych sytuacjach wykluczyć możliwość błędnego chwycenia miotacza, nawet w rękawiczkach. Gaz pieprzowy RSG 3 można nosić przy pasku lub w kieszeni.

 

Substancja drażniąca wydostaje się z miotacza w postaci żelu, co daje możliwość dokładnego ukierunkowania strumienia. Szczególnie ważne jest to przy użyciu gazu pieprzowego w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie gazy żelowe sprawdzają się najlepiej. Działają dopiero w momencie bezpośredniego kontaktu substancji drażniącej z błonami śluzowymi lub oczami.

 

Gaz pieprzowy w żelu doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu a także silne duszenie się. Uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się. 

 

Głównym i podstawowym składnikiem substancji drażniącej jest najwyższej jakości czysty syntetyczny gaz pieprzowy. Firma IDC używa swojej własnej, opatentowanej nazwy pieprzu syntetycznego -  PAVA.

Pieprz syntetyczny jest już od ponad stu lat używany w medycynie do produkcji maści leczniczych, tak więc można w 100% wykluczyć jego toksyczność bądź jakąkolwiek szkodliwość dla zdrowia zarówno u ludzi jak i u zwierząt. W tym kierunku zostały dodatkowo przeprowadzone badania w laboratorium chemicznym, które potwierdziły nietoksyczność substancji drażniącej. 

 

Dzięki osiągnięciu tak czystego pieprzu w sposób syntetyczny, zagwarantowano powtarzalność produkcji substancji najwyższej jakości i jednocześnie możliwość uzyskania dowolnej ilości tego produktu.

 

Substancja wytłaczająca zastosowana do produkcji miotacza nie zawiera FCKW i podobnie jak substancja drażniąca jest niepalna, nietoksyczna i proekologiczna. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

 

Gaz pieprzpwy RSG 3/2000 wyposażony jest w zabezpieczenie w postaci klapki, którą to można podnieść do góry przy użyciu jednej ręki. Klapka stanowi zabezpieczenie przed niekontrolowanym użyciem, dając jednocześnie możliwość bardzo szybkiej reakcji w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.

 

Aerodynamiczny kształt końcówki gazu zapobiega pozostawaniu resztek użytego żelu w postaci kropli, uniemożliwiając jednocześnie kontakt użytkownika z substancją drażniącą.

 

Obudowa gazu pieprzowego RSG 3 ma wyprofilowany uchwyt na dłoń (zarówno dla prawo- jak i leworęcznych osób), co wykluczona możliwość niewłaściwego uchwycenia pojemnika. Tym samym użytkownikowi zapewniono pełne bezpieczeństwo w sytuacji ogromnego stresu. Nie ma też możliwości „samozagazowania się”, gdyż kierunek użycia żelu będzie zawsze zgodny z zaplanowanym.

 

Obudowa miotacza jest wielokrotnego użytku. Wymienia się jedynie wkłady, które mogą być napełniane dowolną substancją drażniącą bądź wodą w celach treningowych. Standardowo substancją tą jest gaz pieprzowy. Wymiana jest bardzo prosta i po włożeniu wkładu miotacz jest natychmiast gotowy do użycia.

 

Ręczny miotacz gazu RSG 3/2000 posiada praktyczny metalowy klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

 

Uwaga:
Gaz pieprzowy zawsze nosimy w taki sposób, aby w sytuacji zagrożenia można go było szybko wyciągnąć i użyć. Najlepszym miejscem jest kieszeń kurtki, płaszcza lub spodni, a dla osób zmotoryzowanych schowek w podłokietniku lub w drzwiach. Gaz RSG3/2000, dzięki wbudowanemu w obudowę klipsowi, możemy również nosić przy pasku spodni. Gaz pieprzowy należy używać tylko w przypadku obrony koniecznej. W przypadku niewłaściwego użycia natychmiast wypłukać dużą ilością czystej wody, lub użyć chusteczki dekontaminacyjne.

Charakterystyka gazu pieprzowego RSG-3/2000:

 • RSG 3 - profesjonalny ręczny miotacz gazu w żelu
 • Gaz obronny
 • Substancja drażniąca: OLEORESIN CAPSAICIN (opatentowana substancja PAVA)
 • Przebadany toksykologicznie 
 • Możliwość wielokrotnego użycia
 • Możliwość dokupienia następnego wkładu wymiennego z gazem
 • Pojemność: 60 ml
 • Producent: IDC SYSTEM AG (Szwajcaria)

 

Szwajcarska firma IDC SYSTEM AG specjalizuje się w produkcji substancji drażniących na bazie pieprzu, gazu CS i CN w postaci profesjonalnych ręcznych miotaczy gazu w żelu, gaśnic a także plecakowych miotaczy gazu. Produkuje także czystą substancję drażniącą w postaci pieprzu syntetycznego i naturalnego do armatek i działek wodnych oddziałów prewencji niemalże na całym świecie. Głównymi odbiorcami są organy policji, wojska i straży granicznej a także koncesjonowane agencje ochrony prawie ze wszystkich państw Unii Europejskiej, a także Rosji, Malezji i oczywiście Szwajcarii.

 

W swoim bardzo szerokim asortymencie IDC SYSTEM AG posiada także gazy przeznaczone na rynek cywilny. Dzięki bardzo ścisłej współpracy z policją i możliwością wykorzystania doświadczeń i najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych, ręczne miotacze gazu produkowane przez firmę IDC SYSTEM AG charakteryzują się bardzo wysoką jakością i estetyką wykonania, najwyższym możliwym do zagwarantowania bezpieczeństwem użycia i skutecznością działania substancji drażniącej.

 

Gazy pieprzowe, czy to w formie ręcznych typu spray, czy w formie pistoletu to skuteczne narzędzie służące samoobronie, na które nie jest wymagane żadne zezwolenie. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji na ich temat.

Gazy pieprzowe są legalnymi substancjami, pochodzącymi głównie z roślin pieprzowych. Taka substancja umieszczana jest z pojemniku pod ciśnieniem, skąd można ją miotać w stronę napastnika/ów.

Najważniejszym składnikiem gazów pieprzowych jest Oleoresin Capsicum czyli w skrócie OC. Oleoresin Capsicum działa drażniąco na błony śluzowe powodując ostre pieczenie, trudności w oddychaniu oraz łzawienie. Czas działania gazu pieprzowego wynosi minimum 10 minut, a w przypadku gazów z wyższej półki (np. Antybandyta Terminator) do 40 minut, co daje możliwość ucieczki oraz wezwania pomocy.

Największą zaletą gazów pieprzowych jest to, że działają one na wszystkich ludzi oraz zwierzęta. Gaz pieprzowy działa również na napastników będących pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków, w tym również dopalaczy. Gaz pieprzowy posiadający atest Państwowego Zakładu Higieny (np. IDC RSG 3/2000 lub Antybandyta Terminator) nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, więc można go używać w każdej sytuacji zagrożenia.

Jak nosić gaz pieprzowy?
Noszenie gazu pieprzowego jest kluczową sprawą. Ze względu na wielkość pojemnika gazowego oraz jego budowę, można go nosić w kaburze, na klipsie przymocowanym do paska lub w kieszeni. Gaz pieprzowy powinno się nosić w taki sposób aby w sytuacji zagrożenia jak najszybciej można go było wyciągnąć i użyć. Noszenie gazu pieprzowego w torebce nie jest dobrym pomysłem. Zmotoryzowani użytkownicy mogą przewozić gaz w bocznym schowku drzwi lub podłokietniku. Zalecamy trening przed lustrem wyciągania i celowania. W ten sposób wyrobimy w sobie nawyk, który może stać się nieoceniony w sytuacji zagrożenia.

Gdzie kierować strumień gazu?
Najbardziej wskazanym miejscem są okolice oczu. W tych okolicach gaz działa najszybciej i z największą mocą. Warto przy tym zaznaczyć, że celując w oczy w większości przypadków podrażniona zostaje cała twarz co ma dodatkowy wpływ na skuteczność gazu. W tym momencie warto wspomnieć o dwóch rodzajach strumienia gazu. Wyróżniamy gazy pieprzowe w formie stożka chmury (z ang.fog) oraz gazy pieprzowe w formie strumienia (z ang. jet)

Czy różni się stożek mgły od strumienia punktowego?
altChmura (stożek) - największą zaletą tego strumienia jest to, że nie trzeba celować bezpośrednio w twarz napastnika, gdyż strumień po opuszczeniu pojemnika jest rozproszony. Minusem są ograniczenia użycia w pomieszczeniach zamkniętych oraz większa wrażliwość na wiatr niż w przypadku strumienia punktowego.

Strumień - zaletą tego rozwiązania jest większy zasięg, lepsza koncentracja substancji drażniącej oraz możliwość użycia w pomieszczeniach zamkniętych. Dodatkowo takie rozwiązanie jest bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Minusem natomiast jest konieczność wycelowania w twarz napastnika, lecz z uwagi na dużą precyzję naszych gazów jest to łatwe nawet dla początkujących. Wystarczy zaledwie krótki kontakt z gazem aby napastnik poczuł jego moc.

Dużo w Internecie można przeczytać o gazach żelowych - co to jest?
Mimo, że nazwa by na to wskazywała, to taki gaz wcale nie ma konsystencji żelu. Większość gazów strumieniowych to tzw. "gazy żelowe", a chodzi tu o możliwość użycia w pomieszczeniu zamkniętym.

Na co zwracać uwagę podczas używania gazu pieprzowego?
Czas od kontaktu gazu z twarzą do jego pełnego działania wynosi od 3 sekund w przypadku gazów posiadających ostrość od 2 mln SHU, do 5 sekund w przypadku gazów niższej jakości. W tym czasie należy zachować szczególną ostrożność. Po użyciu gazu zalecamy cofnąć się oraz dać krok w prawo lub w lewo zachowując bezpieczną odległość od napastnika. Po upływie wspomnianego czasu żaden napastnik nie jest w stanie kontynuować ataku.

Uwaga: zalecamy opróżnienie całego pojemnika z gazem.

Jaką wybrać pojemność?
Według naszych testów, skuteczna pojemność zaczyna się od 40 ml. Mniejsze pojemności (np. gazy w formie pióra, czy pierścionków) są mniej skuteczne oraz mają mniejszy zasięg. Dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, narażonych na atak większej grupy napastników (np. stacje benzynowe, bary) zalecamy tzw. gaśnice gazowe o pojemności od 400 ml.

Okres przydatności do użycia i utylizacja
Gazy pieprzowe w naszej ofercie mają termin ważności 3 lata od daty produkcji. W tym okresie mniej więcej co 3-4 miesiące należy testować drożność dyszy wylotowej poprzez krótkie naciśnięcie spustu na obszarze z daleka od ludzi i zwierząt. Po 3-4 takich testach należy wymienić gaz na nowy aby uniknąć sytuacji, kiedy w sytuacji zagrożenia w pojemniku zabraknie nam substancji drażniącej. Termin ważności w przypadku gazów pieprzowych jest raczej umowny bowiem olejek pieprzowy będący głównym składnikiem gazu nawet po 5 latach zachowuje swoją moc.

Co świadczy o jakości i skuteczności gazu pieprzowego?
Na temat gazów pieprzowych powstało mnóstwo różnych mitów. Producenci prześcigają się w podawaniu wartości OC i SHU. O ile wartość SHU w jakimś niewielkim stopniu mówi nam o mocy i skuteczności gazu, to wartość OC absolutnie nie ma z tym nic wspólnego, bowiem OC wyrażone w procentach to nic innego jak ilość olejku pieprzowego w puszcze gazu. Jeżeli jakość olejku pieprzowego będzie słaba to gaz z zawartością np. 17% OC będzie słabszy od gazu z zawartością 6% OC.
W związku z powyższym, nie patrzymy na zawartość OC w gazie bowiem nie odzwierciedla ona jego skuteczności.

Na co więc zwracać uwagę przy zakupie gazu?
Jeżeli mówimy o wskaźnikach mocy, to najważniejszym wskaźnikiem jest MC (Major Capsaicinoids), czyli procentowa zawartość kapsaicynoidów.
Większość dobrych gazów z dolnej półki cenowej ma ich 0,66% (są też gazy z niższym wskaźnikiem od 0.2%). Jest to ilość, która w zupełności wystarczy na obronę przed psem i większością ludzi. Dobre gazy mają 1.33%MC ( Antybandyta Terminator). Najlepsze gazy mogą się poszczycić 2% wskaźnikiem MC i to jest maksimum jakie używa się w produkcji gazów pieprzowych  (np. Terminator 3.0)

Niektórzy producenci skrzętnie ukrywają wartość MC, jednocześnie chwaląc się dużym wskaźnikiem OC co jest zabiegiem czysto marketingowym.
Uczciwy producent zawsze podaje wartość MC czyli ilość capsaicynoidów.

No dobrze, to jaki gaz pieprzowy będzie dla mnie najlepszy?
Nasza oferta gazów jest szeroka. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy szukają uniwersalnego gazu pieprzowego za rozsądne pieniądze polecamy najwyższej jakości obronny gaz pieprzowy Antybandyta Terminator. 
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Stabilnie leży w dłoni ,w razie czego wzmacnia uderzenie. Żel nie rozpryskuje się na boki-precyzyjny stumień. I nie jest taki ciężki-nadaje się do torebki ;-p

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

super..Polecam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Polecam gaz robi świetną robotę . Zapięcie do paska poręczny silny strumień powala na godzinkę delikwenta :D

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Gaz ten to przeźroczysta substancja (w odróżnieniu do naturalnej kapsaicyny która jest pomarańczowa) uzyskiwana chemicznie w Szwajcarii i opatentowana pod nazwą PAVA. Gazu uzywa policja w Szwajcarii i inne jednostki mundurowe. Osobiście widziałem ten gaz u naszego strażnika miejskiego;) (ciekawe czy wiedza jak się go używa:))

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Bardzo dobrze leży w ręku. Nie polecam kobietom bo jest cyba troche za duży jak dla kobiety, za to poecam 100% facetom takim jak ja

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dobry

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Świetnie wykonany gaz!!! Mam nadzieję, że nigdy nie będzie trzeba go użyć, ale lepiej mieć takie cudo pod ręką;) moim zdaniem nie ma lepszego gazu w ofercie... Sam sklep rewelacja;) Paczka doszła w ciągu jednego dnia!!! Dziękuję i pozdrawiam;)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Przetestowany na festynie. Klienta leżał godzinę. Polecam !!!

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Gaz otrzymałem wczoraj i co moge stwierdzić na pewno teraz to: gaz pieprzowy rsg3/2000 (taka nazwa jest na opakowaniu) wykonany jest z dobrej jakości plastiku, tzn sama obudowa jego wykonana jest z dobrej jakości plastiku. Na początku jak chciałem wyjąć pojemnik z gazem (ach ta moja ciekawosc) to bałem sie że moge urwać ten zaczep ale spokojnie wszystko jest fajnie spasowane. Gaz bardzo dobrze trzyma sie w dłoni, ma wyżłobienia na palce co powoduje że na prawde idealnie leży w ręku. Ten klips metalowy co jest przy obudowie jest zrobiony z grubego drutu i nie ma opcji żeby się wygioł. Jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu bo wiem że to byl dobry wybór. Jedynie co moge się doczepić do do kuriera który był burakiem

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Ten gaz ma to co prawdziwy gaz pieprzowy posiadac powinien - skuteczność. Nie bez powodu jest on na wyposażeniu policji w wielu krajach. Moja ocena to 10/10 zresztą tak jak Waszego eksperta

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Uważam, że ten gaz pieprzowy to dobry produkt. Sam fakt używania go przez Policję w wielu krajach Europy świdaczy o jakości.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Czytałem na Deutch stronach www ze bardzo dobry ten gaz jest i dobrze diala. Deutch policja ma takie przy pasku

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Mam porównanie bo byłam w sklepie i przymierzałam się do różnych gazów. Ten mi najlepiej leżał w dłoni bo ma bardzo poręczną obudowę. Kupiłam u Was bo taniej:)

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Ten gaz pieprzowy akurat jest oparty na technologii PAVA, co nie każdy wie, że jest to jedna z lepszych substacji opatenmtowanych na rynku. Gaz używany przez Policje w wilu krajach europy - to mówi samo za siebie

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Nie wiem czy się tu podniecać jak niektórzy. Gaz faktycznie bardzo dobry i to wystarczy. Ma być skuteczny i jest. Wszystko w temacie. Dziękuję

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Przemiła obsługa telefoniczna:) Dziękuję za porady i napewno będe polecała wasz sklep. Sandra

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Jeśli chodzi o gaz pieprzowy to dla mnie liczy się przede wszystkim jakość! I tutaj nie ma kompromisów! Gaz pieprzowy ma ratować zdrowie a nieraz życie i moim zdaniem skuteczność ma największe znaczenie. Dla mnie nie liczy się czy będzie kosztował 15 zł czy 150 zł - po prostu ma być najlepszy! Tak się składa, że znam osobiście firmę IDC i mam o niej bardzo pochlebną opinię. W porównaniu do innych bubli na rynku bazarowym IDC robi najlepsze gazy obronne oparte na systemie PAVA. Cieszę się że znalazłem dystrybutora o równie pochlebnej opinii na polskim rynku. Życzę Wam Panowie i Panie bo może i panie u Was pracują wszystkiego dobrego i jak najwięcej klientów. Ja na pewno będę Was polecał. Pozdrawiam serdecznie

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5 Data napisania recenzji:

Tak powinien działać i wyglądać każdy gaz pieprzowy. Mocna obudowa, idealna pojemność i poręczność. Mógłby tylko kosztować mniej no ale ok nie wybrzydzam już

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Pożondny sprzęt. Jest duży co mi odpowiada mi może na raz powalić pare osób. Jedna rada dla wszystkich co kupują gazy obronne. Jak już psikacie to do oporu!

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Ten gaz pieprzowy to prawdziwy diabeł. Używa go niemiecka policja! Duży plus to wymienne wkłady, wtedy wychodzi naprawdę bardzo tanio w porównaniu do konkurencji. No i oczywiście opatentowana technologia PAVA

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Gaz używany jest u mnie w agencji ochrony od 2 lat. Pracownicy bardzo sobie go chwalą za poręczność i szybkość i skuteczność działania. Obudowa oraz zaczep bardzo solidnie wykonane - szwajcarska robota. Pozdrawiam Dariusz Nowak

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Ten gaz pieprzowy działa na ludzi pod wpływem dopalaczy! Sprawdzone i przetestowane! Daje 5

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Gaz jest naprawde spoko. Bardzo dobrze leży w dłoni i ma widać siolidny zaczep do przymocowania do paska. Jest to podobno najlepszy gaz pieprzowy dostępny bez zezwolenia.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak dobrze zabezpieczoną przesyłką. Brawo Panowie!!! Gaz przyszedł jak z fabryki, wszystko super hiper miód majonez:) Pozdrawiam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Moi ludzie go używają i bardzo sobie chwalą. Dzięki za miły prezent do zamówienia, i sprawną transakcję. Pozdrawiam Vector Security

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Porządny gaz. Bardzo dobra jakość wykonania. IDC robi najlepsze gazy na świecie. I tak to prawda co piszecie, że wyjątkowo w Polsce mogą go używać zwykli obywatele

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Dziękuję za szybką i sprawną przesyłkę. To już 3 gaz RSG 3 jaki kupuje, bo najlepiej się sprawdza w pracy (ochrona). Na pochwałę zasługuje bardzo dobra jego obudowa i przede wszystkim moc i czas działania

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Mega mocny! Ten gaz jest najlepszym gazem pieprzowym na świecie! To gaz typowy dla faceta czyli moc i jakość! Leci na ok 4-5 metrów Policja go używa! Daje 5/5

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

To jest moc, to jest siła!

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu