Gazy pieprzowe obronne - żelowe i stożek chmury, akcesoria do
samoobrony, ultradźwiękowe odstraszacze : psów, kotów, kun, mysz, szczurów i innych zwierząt, czujniki,
szafy i sejfy na broń, bezpieczne torby i portfele - sklep Antybandyta.pl
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Gaz pieprzowy 360 stopni
Reklama
  • stop podróbkom
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Hity sklepowe
1234
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Ankieta

Czy w związku z obecną sytuacją w UE, powinno sie ułatwić Polakom dostęp do broni?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Opinie o produktach

Gaz pieprzowy 360 stopni

Data dodania: 29-10-2020

Gaz pieprzowy 360(stopni)

Jako jedyni w Polsce i nieliczni na Świecie produkujemy obronne gazy pieprzowe 360o. Parametr 360o w gazach pieprzowych oznacza to, że gaz zadziała nawet kiedy puszka będzie obrócona do góry dnem. Ma to istotne znaczenie kiedy sytuacja w której się bronimy jest dynamiczna. Tradycyjne, tanie gazy pieprzowe aby skutecznie "psikały" muszą być używane w pozycji pionowej. W przypadku, kiedy się przewrócimy i skierujemy gaz w kierunku napastnika a puszka z gazem będzie obrócona, wtedy z pojemnika wyleci sam materiał pędny np. propan-butan.

Najlepszy gaz pieprzowy

Nasze Ponad 30-letnie doświadczenie w temacie broni i obronności, oraz ścisła współpraca z agencjami ochrony i służbami mundurowymi  pozwoliła nam stworzyć gaz pieprzowy Antybandyta Terminator 3.0 360o, w naszym przekonaniu najlepszy gaz pieprzowy na Świecie. 

Wyszliśmy z założenia, że bez względu na cenę chcemy stworzyć produkt najwyższej, światowej klasy. Produkt, który będzie skuteczny w chwili kiedy tego potrzebujemy, a jednocześnie produkt, który będzie bezpieczny i nie wyrządzi trwałego uszczerbku na zdrowiu. 

Dlaczego warto zainwestować w dobrej klasy gaz pieprzowy?

Gaz obronny (zwany łzawiącym lub obezwładniającym) nie jest produktem codziennego użytku. Może się zdarzyć, że nigdy w życiu nie będziemy potrzebowali gazu pieprzowego (czego Wam życzymy). Jednak w momencie zagrożenia życia i zdrowia warto mieć przy sobie narzędzie przede wszystkim skuteczne. Pozorna oszczędność może nas sporo kosztować, dlatego nie zalecamy kupowania gazów "byle jakich", bez atestów. 
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl